עורך דין פינוי בינוי – כיצד למצוא את האיש שלנו

עו"ד פינוי בינוי

מי שמחפש היום עורך דין בתחום של פינוי בינוי, התחדשות עירונית ובכלל בכל תחום שקשור כך או אחרת לפרויקטים של נדל”ן, לא יתקשה למצוא. לא מעט סטודנטים למשפטים שעברו את מבחני הלשכה והחלו בקריירה של עורכי דין, פנו במהלך השנים לתחום זה, בין היתר בגלל העובדה שמדובר על תחום מתפתח, תחום שתופס חלק מאוד נכבד וגדול בדיון הציבורי בישראל.

השאלה היא, כיצד אנחנו יכולים לבחור עורך דין פינוי בינוי בצורה חכמה. כיצד אנחנו יכולים לבחור איש מקצוע שיוכל לשרת ולייצג אותנו כמו שאנחנו רוצים, בשביל שנוכל לעמוד, בין אם זה מול החברות השונות, הקבלנים, אנשי מקצוע או הרשויות, בצורה הטובה ביותר, יהיה מי שייצג את האינטרס שלנו, יהיה מי שיהיה מסוגל להציג את הצד שלנו בצורה מקצועית, רהוטה וברורה.

לפני שנסביר כיצד בוחרים עורך דין פינוי בינוי, חשוב לומר, שאנחנו יכולים לקבוע לעצמנו פרמטרים שונים שישפיעו על הבחירה. למשל, אנחנו יכולים להחליט האם לחפש ולשכור עורך דין מתוך משרד או עורך דין עצמאי, האם אנחנו מחפשים עורך דין מקומי מהיישוב, או מישהו חיצוני, מישהו צעיר או מישהו מבוגר ועוד.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

בשביל לבצע את הבחירה הנכונה, אנחנו צריכים להתייחס לשלושה פרמטרים עיקריים.

הראשון הוא ניסיון. אנחנו חייבים לבחור עורך דין שיש לו ניסיון בייצוג לקוחות בתחום של פינוי בינוי. אנחנו לא נרצה שעורך דין חסר ניסיון ייצג אותנו מול חברות בנייה גדולות. אנחנו צריכים לבחור עורך דין שיהיה מסוגל לעמוד מולן, גם מבחינה מקצועית אך גם מבחינת שם, תדמית, מישהו שהחברה תתייחס אליו ברצינות.

הפרמטר השני מתייחס לזמינות ונגישות. אנחנו צריכים לבחור עורך דין שיהיה זמין לייצג אותנו בהתאם לצרכים שלנו, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שתמיד יהיה שם בשבילנו.

הפרמטר השלישי, אנחנו צריכים לבחור עורך דין שיוכל לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים, כולל אנשי מקצוע וכל כלי אחר, במהלך העבודה המשותפת, בין אם זה במהלך המשא ומתן ובין אם זה בשלבים אחרים.

Comments are closed.