ייעוץ מומחה לחוקי הפטקה בישראל

חוקי הפטקה בישראל

ייעוץ מומחה לחוקי הפטקה בישראל, יכול להשפיע בצורה משמעותית על אזרחי ארה”ב המתגוררים בארץ. מהם בעצם חוקי הפטקה? מדובר על חוקים אשר יזמה ממשלת ארה”ב, שמטרתם העיקרית היא לאגף את אזרחיה אשר חיים בארץ. למשל, כל מי שמעוניין לפתוח חשבון בנק, מחויב לחתום על טופס שמעיד על כך שהוא אינו אזרח אמריקאי. במידה וכן – יהיה עליו לחתום על טופס W9, אשר בעצם מחייב אותו לעמוד בכל חוקי המס של ארצות הברית, וכן על טופס ויתור סודיות, על מנת שניתן יהיה להעביר את הפרטים שלו לרשויות החוק בארה”ב, במידת הצורך. מי שלא יסכים לחתום על הטפסים האלו, לא יוכל לפתוח חשבון בנק בישראל. מי שכבר פתח חשבון בנק לפני כניסת חוקי הפטקה לתוקף, יאלץ לחתום על המסמכים, אחרת חשבון הבנק שלו יחסם.

ייעוץ מומחה לחוקי הפטקה בישראל – למה זה כל כך חשוב?

בהתאם לחוקי הפטקה, כל אזרח אמריקאי מחויב לדווח לרשויות המס האמריקאיות על כל פעולותיו הכספיות, אחרת הוא צפוי לקנסות כבדים. אך גם מי שמעוניין להיות אזרח אמריקאי שומר חוק, ימצא את עצמו עומד חסר אונים מול הבירוקרטיה המסועפת של הממשלה שלו. כמעט ולא ניתן להסתדר בסיטואציה הזאת בצורה עצמאית, ומומלץ בחום להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בתחום ויודע כיצד לפעול בתוך המערכת. חברה מקצועית בסגנון הזה, תוכן לסייע לכל אחד להשיג את מספר ה – SSN שלו על מנת שיוכל למלא את טופס ה – W9, שלא ניתן למלא ללא המספר. כמו כן, החברה יכולה לסייע במילוי הטפסים השונים ובהתמודדות הלא פשוטה מול הבירוקרטיה האמריקאית. מי שחושב לוותר על האזרחות שלו על מנת למנוע את כל כאב הראש, יגלה כי גם הפעולה הזאת דורשת לא מעט בירוקרטיה ומילוי טפסים, כך שלא בטוח שמדובר באפיק משתלם במיוחד.

לסיכום, ייעוץ מומחה לחוקי הפטקה בישראל יכול להקל על חייהם של לא מעט אזרחי ארצות הברית, אשר בחרו להתגורר בארץ. הייעוץ יסייע במקרה של איתור מספר ה – SSN, במילוי טפסים ובעמידה מול הבירוקרטיה האמריקאית הנוקשה.

 

 

Comments are closed.