איך לבחור עורך דין פלילי

עורך דין פלילי

אם קרה וזומנתם לחקירה, אם אתם נמצאים במעצר או אם הוגש נגדכם כתב אישום – חשוב שתעזרו בעורך דין פלילי טוב.

מלבד זאת חשוב לדעת כי עורך דין מסוג זה הינו גם כזה שמסייע לאנשים שרוצים לתבוע אדם לאחר עבירה ולכן גם במקרים כאלה יש להיעזר באיש מקצוע טוב ואיכותי.

ואכן כיום בשל הביקוש הרב קיימים גם היצע לא קטן של עורכי דין פליליים, בזמן שכולם טוענים כי הם הטובים ביותר.

אבל כיצד אפשר מכלל ההיצע לבחור את איש המקצוע הנכון? כמה טיפים לבחירה בהמשך.

אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי בשל כל סיבה, חשו שתבצעו את הבחירה באמצעות תשומת לב לדגשים הבאים:

  • המלצות – בחרו עורך דין שקיבלתם אודותיו המלצות. נסו למצוא המלצות אצל חברים, קרובי משפחה ואף ברשתות החברתיות. בנוסף אם אתם לא רוצים לערב אנשים במקרה שלכם: תמיד תוכלו לחפש המלצות באתרי אינטרנט העוסקים בתחום.
  • הצלחות – נסו לבדוק אילו הצלחות היו לעורך הדין עד כה. כיום באתרים שעוסקים בפסקי דין, כמו גם בקטעי עיתונות אותם ניתן למצוא בקלות ברשת עם שמו של עורך הדין: ניתן לקרוא פסקי דין ותוצאות של ייצוג בבית המשפט.
  • כימיה – בדקו כי לכם ועורך הדין שבחרתם ישנה כימיה. חשוב מאד שעורך הדין יאמין לגרסה שלכם ובכך יוכל לייצג אתכם בצורה כנה מול בית המשפט.
  • ניסיון – עוד מומלץ לבדוק מהן שנות הניסיון של עורך הדין או כמה שנים קיים המשרד אותו בחרתם. משרדים שיש להם ניסיון בתחום יוכלו להציע לכם מהניסיון שלכם ייעוץ מעולה ונכון יותר.
  • זמינות – בחרו עורן דין שיכול להיות זמין עבורכם. עורך דין כזה אמנם לא תמיד יענה מידית לטלפון, אבל הוא בהחלט כזה שיוכל להיות לצדכם בכל מקרה של חקירה, בדיונים ובמקרים דחופים והוא יחזור אליכם במהרה בכל זמן.

לסיכום, בין אם אתם הנאשמים לבין אם מנגרם לכם עוול או נעשה נגדכם עביר ה- חשוב שתבחרו את איש המקצוע המתאים והנכון ביותר לעבודה.

 

 

 

 

Comments are closed.