כיצד בוחרים עוד תעבורה

פטיש בית משפט - ען"ד תעבורה

כשאנחנו בוחרים איש מקצוע, בכל תחום שהוא, אנחנו ניגשים לעשות לפני הבחירה סקר שוק מקיף, אנחנו מבררים המלצות וחוות דעת, אנחנו בוחנים מה בדיוק אנחנו יכולים לקבל, מה בדיוק העלויות, ניסיון ועוד מגוון רחב של פרטים. כך אנחנו נוהגים כשאנחנו מחפשים חשמלאי, אינסטלטור וכל גורם אחר.

המצב לא אמור להיות שונה כשאנחנו מחפשים עוד תעבורה, להיפך, כמו במקרים של בחירת רופא לטיפול או ניתוח, סביר להניח שגם במקרה של בחירת עו”ד ובפרט עורך דין בתחום התעבורה, אנחנו נעשה חיפוש מעמיק יותר, סקר שוק מקיף, אחרת אנחנו לא נוכל למצוא את האיש הנכון שיתאים לנו.

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין תעבורה, זה נובע בדרך כלל מסיבה אחת, ביצענו עבירת תנועה ואנחנו עומדים למשפט או לתהליך דומה. בשביל להגן על עצמנו אנחנו צריכים עוד תעבורה שידע להגן עלינו, בין אם זה מול התביעה, שהיא המדינה, ובין אם זה מול בית המשפט והשופט. כמו כן, ייתכן מאוד, במצבים מסוימים, שאנחנו נרצה ונצטרך להגן על עצמנו מפני תהליכים לפני וכן בזמן המשפט.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

כאמור, בשביל לבצע את הבחירה הנכונה, אנחנו צריכים ללמוד את מי נכון מצידנו לשכור, בין אם מדובר בעורך דין מנוסה או צעיר, בין אם מדובר בעורך דין מוכר או אלמוני, אנחנו צריכים לבחון האם נכון מצידנו לבחור עורך דין שיש לו צוות גדול ונרחב או כזה שעובד לבדו.

כמובן שאנחנו נבחן המלצות וחוות דעת, אנחנו נבחן את הרזומה שהוא מציג בפנינו, כמו כן נבחן את השאלה, עד כמה הוא יכול לייצג אותנו לאורך זמן בכל התהליך, מתחילתו ועד סופו בצורה עקבית, זמינה ונגישה.

צריך לציין עוד נקודה מהותית, כשאנחנו בוחרים עורך דין בתחום תעבורה, חשוב שאנחנו נדע שיש לאיש שלנו צוות של מומחים שיכול להעיד לטובתנו, בין אם מדובר בצוות גדול ונרחב ובין אם מדובר בצוות מצומצם אך בעל ניסיון וידע נרחב שתמיד ידע לייצג את האינטרס שלנו בצורה הטובה ביותר בבית המשפט.

Comments are closed.