עו”ד רות רפאלי – עו”ד מוסמכת לדיני עבודה

עו"ד מוסמכת לדיני עבודה

דיני עבודה הם דינים חשובים ומהותיים מאוד. מטרתם של דיני עבודה הינה לאפשר לכל עובד לעבוד בתנאים נוחים וראויים. כל עובד אשר חש כי לא נוהגים בו כדין במקום העבודה שבו הוא עובד, יכול לפנות לייעוץ משפטי על מנת לממש את זכויותיו באופן חוקי. בכדי לקבל את הייעוץ הטוב ביותר אשר לעובד לקבל את זכויותיו, הרי שחשוב מאוד לבחור בעורך דין בקיא בתחום דיני עבודה. עורך דין מעין זה הינו עורך דין הבקיא בכל החוקים החלים על כל מעסיק וכן על חובות המוטלות על עובד מתוקף עבודתו באופן כזה או אחר. עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, יוכל לסייע לכל אדם הזקוק לשירותיו.

מתי ניתן להיעזר בעורך דין דיני עבודה

כאמור, דיני עבודה הם דינים חשובים אשר מטרתם היא ליצור יחס מכבד בין עובד למעביד. מטרתם של הדינים הללו היא לאפשר לכל עובד לעבוד בצורה נוחה ולקבל את כל הזכויות המגיעות לו מתוקף עבודתו. בכל מקרה שבו העובד חש כי לא נוהגים בו כדין במקום העבודה, כי מלינים את שכרו, לא מעניקים לו את השכר הרלוונטי הנקבע בהתאם לאופן עבודתו והיקף עבודתו, מפטרים אותו שלא כדין, לא מבצעים שימוע בטרם פיטורין או לא מספקים סיבות מספקות דיין לפיטורין ועוד, יכול לפנות לעורך דין לדיני עבודה, לצורך בירור הזכויות שלו. לאחר בירור זכויותיו, יוכל עורך הדין לסייע לאדם להתמודד עם המשבר החל לפניו במקום העבודה שלו ולקבל את זכויותיו. בכדי שאדם אכן יקבל את הזכויות המגיעות לו מתוקף היותו עובד במקום עבודה כזה או אחר, עליו לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה מאוד בתחום דיני עבודה.

עו”ד רות רפאלי – הבחירה הטובה ביותר

אם אתם מחפשים עו”ד דיני עבודה מקצועית ומנוסה מאוד בתחום דיני עבודה, הרי שכדאי שתכירו את עו”ד רות רפאלי. לעו”ד רות רפאלי משרד העוסק בתחום דיני העבודה בכל רבידיהם. מדובר באשת אשכולות המתמחה בדיני עבודה, עוסקת במחקר משפטי ועוד. הבחירה בעו”ד רות רפאלי, תסייע לכם לקבל את שמגיע לכם מתוף הזכויות שלכם כעובדים בצורה הקלה, הנוחה והמהירה ביותר.

Comments are closed.