איך תבחרו עורך דין פלילי בתל אביב?

איך תבחרו עורך דין פלילי בתל אביב?

כאשר אנחנו עומדים בפני סיטואציה אשר בה עומדים להגיש נגדנו כתב אישום, חשוב מאוד שניצור קשר בהקדם האפשרי עם עורך דין בתחום על מנת שזה ילווה וייצג אותנו. איך בוחרים את עורך הדין שאכן יסייע לנו וייצג אותנו נאמנה?

הבחירה בעורך הדין אמורה להיעשות תוך התחשבות בכמה וכמה נקודות.

מקום המגורים –

כדאי תמיד להעדיף עורך דין המשרת לקוחות באזור המגורים שלהם.

כך לדוגמא, תושבי תל אביב יעדיפו בדרך כלל לפנות אל עורך דין פלילי המתגורר בעיר. הנגישות והזמינות של עורך הדין אל הלקוח עשויה להקל מאוד על תהליכים רבים וכמובן גם על ההתנהלות המעשית. כמו כן ישנו היתרון של ההיכרות עם ערכי המקום וההבנות העמוקות יותר הנוצרות בין עורך הדין לבין הלקוח.

ניסיון בתחום המדובר –

חשוב לשים לב ולבחור בעורך דין על סמך הניסיון שלו בתחום ובעבירה המדוברת. ככל שנקפיד על דיוק בפנייה אל איש המקצוע הנכון, הרי שהסיכויים להשיג תוצאות תהיה גבוהה הרבה יותר.

מבקשים חוות דעת מלקוחות או מכרים –

מומלץ מאוד להיוועץ בלקוחות קודמים אם אנחנו יודעים על כאלה, כמו גם עם מכרים אשר יודעים במי המדובר. חוות הדעת הזו עשויה להקל מאוד על הבחירה, כאשר אנחנו יודעם פחות או יותר במי המדובר.

לא להתפתות למחיר נמוך –

כאשר מדובר בבחירת עורך דין, אין מקום לנסות לחסוך. אם אנחנו פוגשים בעורך דין הגובה שכר טרחה בעלות נמוכה מידי, אמור הדבר להוות מעין נורה אדומה עבורנו. עורך דין שיש לו הרבה הצלחות הוא עורך דין ששכר הטרחה שלו יהיה גבוה יותר.

הולכים על הטוב ביותר!

כאשר מדובר בנושאים פליליים, הרי ששם מדובר בהאשמות שהן בדרך כלל חמורות יותר והעונשים עליהם אף הם אינם פשוטים. מסיבה זו חשוב מאוד לפנות אל עורך הדין הטוב ביותר על מנת שניתן יהיה להגיע אל התוצאות הטובות ביותר.

לא כולם יודעים, אך חשיבות הייצוג של עורך דין מקצועי מתחילה כבר מהשלבי החקירה הראשונים. עורך הדין עשוי למנוע טעויות רבות ולסייע ללקוח להצליח גם בהמשך.

עו”ד לוליק אסל – עו”ד פלילי באזור תל אביב.

 

 

 

Comments are closed.