יש אפשרות אחרת – גישור משפחתי אצל נטלי לזר הראל

גישור משפחתי נטלי לזר

גישור משפחתי הוא פתרון מצוין כדי להגיע להבנות בין צדדים הנמצאים בסכסוך מתמשך , במשבר אמון ללא יכולת לגשר בין הפערים שהולכים ומתעצמים בחלוף הזמן.

עורכת דין נטלי לזר הראל מקרינה אמונה בצדקת הדרך ובאפשרות לגישור מוצלח, היא סוחפת אחריה את הצדדים הניצים. מחדירה בהם את התודעה שאם הם  יתנו בה ובדרך הגישור שלה אמון, יש סיכוי גבוה שיהיו כיוונים חיוביים ויימצא נתיב ביניים שיהיה מקובל על כל הצדדים ויקדם את הפתרונות ההוגנים לבעיות שנוצרו.

גישור משפחתי הוא נושא רגיש, מלא באמוציות ולכן הוא מצריך התייחסות שונה, רצופה בהבנות במתן זמן לרגישויות השונות ואפילו לבכי  כדי שכל אחד מהצדדים יביע את כל  מה שמכביד עליו מכל ההיבטים גם אם זה יאריך את משך זמן הגישור. חייבים להגיע למצב שבו כל אחד שופך את כל מה שיש לו לומר ורק כשכל המידע הובא בפני המגשרת באופן כנה ואמתי אפשר להתקדם.

הליך הגישור החדש המתחייב על פי החוק, חוסר במקרים רבים את ההגעה שוב ושוב לדיונים המשפטיים, את עגמת הנפש ותחושת הכאוס. ההליך הוולונטרי מתקיים על פי הכללים שהונהגו בשנים האחרונות כדי לצמצם את הכמויות העצומות של התיקים הנידונים בבתי המשפט וכדי לסיים את סאגת הסכסוך בדרך נעימה הרבה יותר שתשפיע גם על העתיד המשפחתי של הצדדים.

כל פעולה שחוסכת את ההתדיינות המשפטית הלא נעימה מול שאלות חותכות של עורכי הדין , היא עדיפה . לכן המגשרת עושה את כל מה שניתן כדי שהצדדים יבינו זה את זה, את תפיסת  העולם ואת השקפת החיים ומכאן הדרך להסכמות תהיה קצרה יותר.

הסבלנות הרבה היא אחת התכונות המאפיינות את נטלי, היא מקשיבה קשב רב, מנסה לחדור מבעד לשריון העוטף את כל אחד מהצדדים, משתדלת לרכך אותם ולתת להם הסברים מפורטים כדי שיקבלו בהבנה את הצעותיה המעשיות לקידום התהליך.

באווירה הנעימה שמכתיבה עורכת דין נטלי לזר הראל במהלך שעות הגישור, הסיכויים להגעה למטרה גוברים מרגע לרגע למרות כל הקשיים בדרך. ברוב המקרים, בסופו של דבר נחתם הסכם לשביעות רצונם של שני הצדדים.

 

Comments are closed.