כץ פרזנטי עורך פטנטים מומחה

עורך פטנטיים מומחה

אם יש לכם פטנט המצאה או כל מיזם שכולל הברקה ייחודית שהגיתם לבד או באמצעות שיתופי פעולה – חשוב שתדעו כי כיום ניתן להגן על ההמצאה שלכם באמצעות עורכים המומחים בתחום הפטנטים.

אבל כיצד מועילים עורכי דין מסוג זה לממציאים בארץ וברחבי העולם? ומה צריך לדעת על כץ פרזנטי עורך פטנטים מומחה? הכל בהמשך.

כיום רבים האנשים אשר יש להם פטנט או המצאה והם רוצים לצאת אתה אל העולם העסקי ואל שוק הצרכנים. עם זאת לפני שיוצאים בהצהרה אודות פטנטים או לפני שמייצרים מוצר חדש ופורץ דרך, חשוב להגן עליו באמצעות עורכי פטנטים מומחים כפי שפועלים במשרד כץ, פרזנטי ושות’.

אבל מדוע זה דרוש?

  • זכויות יוצרים וקניין רוחני – עורכי פטנטים הם כאלה אשר יקנו לכם את האופציה לקבל את מלוא הקרדיט על ההמצאה או הפטנט שלכם, וזאת גם כדי ליהנות משמירה על המוניטין שלכם וגם לשמור על הזכויות הכספיות שלכם בעת הצורך.
  • קבלת הכנסות ורווחים – כל מי שממציא המצאה או פטנט חדש עושה זאת בשל הסקרנות שלו ובשל הרצון לתרום משהו חדש וייחודי לעולם, אשר גם יכול להשפיע במידה רבה על האנושות. עם זאת לצד ההצלחה מגיעים גם תגמולים, רווחיות וזכויות מניבות ולכן חשוב באמצעות עורכי פטנטים לשמור על כל אלה.
  • קידמה– אם יש לכם המצאה או פטנט שיכול להוביל את העולם לקידמה, חשוב שבאמצאות עורכי פטנטים תוכלו לשמור על המיזם שלכם ולפתח אותו בעזרת חדשנות וקבלת כלל האישורים להמשיך ולפתח את הפטנט. באמצעות משרדים לעריכת פטנטים תוכלו להמשיך ולפתח את הרעיון וההמצאה שלכם.
  • בלעדיות – אחת הסיבות המרכזיות אשר בגינן בוחרים אנשים בעורכי פטנטים, היא היכולת ליהנות מבלעדיות על ההמצאה שלהם. לשם כך שוכרים את השירותים של עורך פטנטים מעולה ובכך נהנים ממקסימום הגנה על הזכויות של הפטנט שלכם ומקנים לעצמכם בלעדיות.

אז מה צריך לדעת על עורך הפטנטים כץ פרזנטי?

משרד עורכי הפטנטים כץ פרזנטי הוא כזה אשר מעניק פתרונות מקצועיים בכל הנוגע לשמירה על זכויות קניין רוחני, קידום פטנטים, ייעוץ משפטי, וליווי שלל חברות, יזמים, ארגונים ואף אנשים פרטיים. באמצעות משרד זה ניתן ליהנות מהתקדמות והגנה על כל פטנט או המצאה ולקבל את כלל הזכויות המגיעות לכם בעריכת פטנט.

Comments are closed.