סהר שפע – לוקחים קפה לדרך ונהנים

במהלך השנים, אחד הפונקציות שנוצרו והתפתחו בעולם המסעדנות והמזון בכלל, זו הפונקציה להזמין אוכל לבית או למשרד או לחילופין, להגיע אל סניף של רשת כזו או אחרת, לקחת את ההזמנה איתנו ולאכול בכל מקום שאנחנו רוצים. אנחנו לא חייבים לשבת במקום ולאכול. 

עם הזמן השתרש לנו בתחום הפונקציה הזאת, אופציה ייחודית נוספת והיא, להגיע אל בית קפה, ולא לשבת ולשתות קפה במקום אלא לקחת אותו איתנו, ביחד עם האוכל שהזמנו, בין אם מדובר בקפה, מאפה או כל דבר אחר שאנחנו מבקשים להזמין במקום. הרעיון הוא מאוד פשוט, במקום לשבת במקום ולבזבז זמן חשוב, אנחנו יכולים לקחת איתנו את הקפה ואת האוכל לכל מקום שאנחנו רוצים, בין אם זה הבית, בין אם זה המשרד, בין אם זה אומר שאנחנו מזמינים קפה וצועדים איתו או יושבים על ספסל בגינה ובכל מקום אחר. 

הרשת אשר מובילה בתחום זה בישראל, היא רשת ארומה של סהר שפע. הרשת שיכללה את האופציות שעומדות בפני הלקוחות שלה. לא מדובר פה רק על הזמנה של קפה ומאפה אלא על הרבה מעבר לכך, כפי שאנחנו יכולים לראות. לעוד פרטים מלאים על סהר שפע תוכלו למצוא בלינק הבא  סהרשפע.Co.Il 

מה רשת ארומה מציעה לנו

זה מאוד פשוט. אנחנו יכולים להיכנס לכל סניף של רשת ארומה ולהחליט, האם אנחנו רוצים להזמין ולשבת במקום, או שאנחנו מעדיפים לקחת איתנו את הקפה ואת האוכל. זה אידיאלי בעיר עבור אנשים שעובדים, אנשים שמעדיפים לשתות את הקפה שלהם, נניח, מול הים, בגינה ציבורית, בפארק או בכל מקום אחר, וזה בוודאי אידיאלי עבור אנשים שנמצאים בדרכים, אנשים שנוהגים. במקום שהם יצטרכו לעצור את הרכב, להיכנס לבית קפה, לחכות שההזמנה שלהם תהיה מוכנה ואז לשתות ולאכול במקום, הרי שהם יכולים לקחת איתם את הקפה לדרך, לשתות אותו בזמן הנסיעה, ביחד עם האוכל שהם הזמינו במקום, וכך הם גם חוסכים לעצמם זמן ויותר חשוב, הם יכולים ליהנות מאפשרות להיות ערניים בזמן הנהיגה. מה יותר טוב מזה? ככה הנסיעה עוברת להם בצורה נעימה ובטוחה.

Comments are closed.