עורך דין תעבורה – זה מה שכדאי לבדוק לפני פנייה

עורך דין תעבורה

רבים מאיתנו נוהגים על בסיס קבוע בדרך לעבודה וממנה, מה שחושף אותנו גם ליותר ויותר סיכונים בכביש. לא אחת קורה, לדוגמא, שלמרות שאנחנו בעצמנו נוהגים נפלא, אנחנו עלולים להיות מעורבים בתאונות דרכים. יתרה מכך, ככל שנהג נמצא יותר על הכביש הוא גם עלול לעשות יותר עבירות תנועה, מה שיכול לגרום לו לבעיות שונות כמו קנסות ואפילו הזמנה לבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. זה נשמע לכם מוכר כי גם אתכם הזמינו לבדיקה כזאת? או שאתם זקוקים לשירותיו של עורך דין תעבורה בגלל כל סיבה אחרת? אם כך, כדאי שתדעו שיש לא מעט אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה ולכן כדאי שתבדקו אל מי אתם פונים.

מה צריך לברר אודות עוה”ד?

יש כמה פרמטרים שלא כדאי להתפשר עליהם כשאתם מחפשים עורך דין תעבורה, כמו לדוגמא, השאלה ממתי הוא עוסק בתחום הזה. האם מדובר על אדם צעיר שרק עכשיו סיים את הלימודים שלו? או שמדובר על עו”ד שכבר הספיק לטפל בתיק אחד או שניים? האם זה עו”ד כמו דנה דוד המתמחה בתיקי תעבורה שכולם ממליצים עליה בחום? וחשוב לא פחות, האם הוא איש מקצוע אדיב שגם יהיה כמה שיותר זמין עבורכם? לכל עורך דין יש שיטות עבודה קצת שונות אך מה שבטוח זה שאתם צריכים לחוש הערכה כלפי האדם שאליו אתם פונים. רק כך תהיו בטוחים שהוא ידאג לאינטרסים שלכם וכי יהיה לכם תמיד עם מי להתייעץ בעת הצורך.

כמה תשלמו על שירותיו של עוה”ד?

איך אפשר לדבר על ייעוץ מעורך דין ולא לדבר על המחירים? זה בפירוש חלק ממה שכדאי לבדוק לפני פנייה כי לא בטוח שכאשר תשלמו יותר תקבלו גם שירות שיהיה מוצלח או אמין יותר. היום זה גם מקובל לבקש הצעות מחיר מכמה אנשי מקצוע בתחום ולהשוות ביניהן, אז למה שלא תעשו את אם זו הדרך שתסייע לכם לחסוך? מגיע לכם לקבל תמורה מלאה על הכסף שאתם עומדים לשלם ולכן טוב תעשו אם תבררו כמה שיותר פרטים אודות איש המקצוע שלכם והתעריפים שלו.

Comments are closed.